Atsiliepimai

Pauliaus uždegantis optimizmas, smagūs žaidimai ir gebėjimas išjudinti net ir nedrąsią publiką sukūrė puikią šventinio mūsų kolektyvo vakaro nuotaiką ir ilgai išliekančius jo įspūdžius. Dar gerą savaitę po renginio žmonės kalbėjo apie tai, kad "buvo linksma kaip niekada". Ačiū!

- Giedrė, specialistė personalo vadybai, UAB "Scania Lietuva"


Ačiū Tau, Pauliau, kad taip organizuotai pravedei mūsų vestuvių vakarą. Patiko žaidimai, patiko, kad nebuvo skatinami gerti svečiai. Vakaras prabėgo greitai, bet linksmai. Dabar žinosime ką rekomenduoti draugams, kai reiks pravesti kokį nors renginį! :) Esame dėkingi tau ir tavo DJ už linksmybes ir muzikinį repertuarą! ;)

- Andrius ir Sandra


Esame be galo dėkingi Pauliui ir jo komandai už puikų mūsų įmonės vasaros šventės muzikinės dalies pravedimą!
Ne vienas darbuotojas renginio metu klausė, ar galėsiu pasidalinti Pauliaus kontaktais – o tai, manau, pats geriausias įrodymas, jog daugeliui viskas labai patiko. Didelis ir nuoširdus ačiū už puikų vakarą, tobulai parinktą muziką ir šokius pokius! Nepamenu, kada paskutinį kartą įmonės renginyje mačiau tiek daug šokančių ir trypiančių kolegų. Esu tikra, jog ateityje kreipsimės tiek įmonės, tiek asmeninių švenčių klausimais.

Eglė, UAB "Deloitte Lietuva"

Prieš porą savaičių atšokau savo vestuves, kurias - lietuvių ir anglų kalbomis - vedė Paulius Markulis, ir iki šiol negaliu atsidžiaugti, kad vedėju pasirinkome būtent jį!
Pradėjus organizuoti vestuves gerokai nerimavau, nes mano vyras - anglas, ir kaip žinia, jų vestuvių papročiai gerokai skiriasi nuo mūsiškių, jiems - vedėjas vestuvėse yra gana keistas reiškinys, be to, pernai su (tada dar tik būsimu) vyru teko pabūti svečiais lietuviškose vestuvėse, kurių vedėjas jį truputį "išgąsdino" (perdėtu teatrališkumu ir valdingumu), tuom pačią vestuvių vedėjo idėją padarydamas dar nepatrauklesnę, tačiau jau vos prasidėjus mūsų vestuvių vakarinei daliai ir po to dar kartą po vestuvių mano vyras Pauliaus darbą apibūdino kaip PERFECT!
Aš pati buvau gana mažai bendravus su būsimo vyro šeima ir draugais iki vestuvių, anglai yra gana uždari ir, jei atvirai, tai man būdavo toks jausmas, kad jie truputį "kreivai" žiūri į mano tautybę, bet šventėje nebeliko jokių kultūrinių ir, kažkokiu stebuklingu būdu, netgi kalbos barjerų, visi buvome kaip viena didelė šeima, ir didžiąja dalimi - tai Pauliaus nuopelnas.
Dar aptarinėant vestuvių scenarijų, Pauliaus prašiau, kad niekas nebūtų primigtynai verčiamas dalyvauti žaidimuose, tačiau dėl to galėjau visai ir nesijaudinti, nes jis sugebėjo sukurti tokią atmosferą, kad visi patys norėjo dalyvauti. Paulius puikiai jaučia šventės nuotaiką ir meistriškai prisiderina ir atitinkamai "vairuoja balių". O šiaip į visas mano pastabas dėl scenarijaus ir muzikos buvo atsižvelgta 100%.
10 balų rašau ir tiek už puikią anglų kalbą, tiek už vertėjo talentą. Iš patirties žinau, kad "persijunginėti" ir vienu metu bendrauti dviem kalbomis nėra labai lengva, tačiau Pauliui tai nesukėlė jokių sunkumų.
Žaidimų dalis buvo nuotaikinga ir "nenuvalkiota", labiau tai buvo geriausių vestuvinių tradicijų rinkinys iš viso pasaulio, teko "paragauti", ką per vestuves patiria įvairių tautybių jaunavedžiai, ir viskas - su sveika doze humoro, žinoma. Svečiai buvo "užsivedę" gerokai prieš tai, kai oficialiai buvo paskelbta šokių pokių dalis, ir šokiai natūraliai prasidėjo pertraukėlėse tarp žaidimų. Puikiai į programą įpinta buvo ir graži šeimos židinio pervedimo tradicija.
Aš ieškojau šilto ir tuo pačiu profesionalaus, bet be oficialumo sukaustymo prieskonio vedėjo, ir Paulius tobulai šiuos reikalavimus atitiko ir netgi viršijo, geriau pravestų savo vestuvių net negalėjau įsivaizduoti!

- Sandra and Alex

Renginio metu dalyvių šypsenos ir publikos puiki nuotaika, leidžia sakyti Ačiū renginio vedėjui už jo gebėjimą linksmai bendrauti su svečiais, įsiklausyti į jų norus bei visiems dovanoti smagų ir gražų vakarą.

- UAB „Officeday“ komanda

Praėjusį savaitgali buvo mano vestuves ir jų vedėjas ir DJ buvo Paulius Markulis. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome jį, nes ir mes, ir svečiai buvo labai patenkinti. Labai smagi šventė, įdomūs ir neatsibodę žaidimai, neįpareigojanti ir linksma programa. Labai patiko tai, kad viską suderino prieš vestuves su jaunaisiais, šventę turėjome būtent tokią, kokios ir norėjome. Jis puikiai suprato mūsų norus ir pasiūlė tinkamiausias pramogas. Be to, DJėjaus muzika irgi buvo super! Grojaraštį galima aišku ir patiems pasirinkti, ką norite išgirsti.

Tikrai rekomenduoju Paulių Markulį ir jūsų vestuvėms! Nesigailėsite!

- Daiva ir Kasparas

Atsakomybė, patirtis bei išmanumas – Pauliaus pagrindas, todėl šventės metu publikai neteko nuobodžiauti. Buvo įdomu, šilta ir smagu.
Didelis Ačiū, Pauliui.

- UAB "AKROPOLIS LT" komanda

Labai dėkojame Pauliui už šauniai praleistą įmonės kalėdinį vakarą. Galime pasidžiaugti, kad renginys buvo puikiai suorganizuotas nuo pradžios iki pabaigos – nė vienos nuobodžios akimirkos!
Nuoširdus ačiū Jums ir iki malonaus!

- UAB "MEGRAME MEDIS"

Prieš porą savaitėlių ir mes atšokom savo vestuves.
Tikrąja ta žodžio prasme – ATŠOKOM!
Nenorėjom mes tų kaimiškų tradicinių vestuvių su "muzikontais" ir pan., tad nusprendėm, kad mūsų šventę ves vestuvių vedėjas su DJ...ir nepasigailėjom. Vakarą vedė Paulius Markulis su savo kolega...labai malonūs, draugiški ir paprasti žmonės...
Buvo super!!!
Atšokom iki ryto =)
Mano brangiausiojo ir ne tik jo drabužius buvo galima gręžti, nes buvo kiaurai šlapi...
Žodžiu, jaunimėlis pasitūsinom iš širdies...
Ačiū, Pauliau!

- Inga ir Vaidas

Ne paslaptis, šiuolaikinių renginių sėkmė, 90 proc. priklauso nuo renginio vedėjo. Jei jis tinkamai parenkamas, tai sugebės išjudinti net ir didžiausius stuobrius, ir visiškai švęsti nenusiteikusią publiką.
Apie renginių vedėją Paulių Markulį sužinojau atsitiktinai, net nepasakysiu tiksliai kas, bet rekomendavo. O kaip žinia, geriausia reklama ir yra iš lūpų į lūpas. Nedvejodama paskambinau, mat norėjau įsimintinos šventės savo ištikimam kolektyvui. Vos išgirdusi balsą kitame laido gale, nesunkiai supratau, kad tai vaikinas, kurio mūsų reginiui reikia. Lengvai aptarėme vakaro eigą ir atrodo minimaliai sugaišę laiko, radome tinkamiausią variantą, kad visi šventės svečiai dar ilgai dalintųsi įspūdžiais, žavėtųsi vedančiojo charizma, norėtų neraginami dalyvauti kiekvienoje jo sumanytoje veikloje.
Prisipažinsiu, nesu vestuvinių konkursų ir banalių TV šou  imitacijų pokyliuose mėgėja, mat dauguma jų būna matyti, nuvalkioti ir jau pabodę. Pauliui pavyko nustebinti visus, nebuvo nei vieno kur nors regėto, matyto ar girdėto triuko. Vedimas buvo saikingas, tad visiškai neužgožė šventės kaltininkų (žinote, kaip kartais būna, nebesupanti ar jaunųjų šventė ar vedančiojo šou pasirodymas). Dėmesio nestokojo nei vienas šventės dalyvis, tuo pat metu vedėjas nebuvo įkyrus ir atrodo atspėjo, kada, ką pakalbinti, kam ir ką pasakyti.
Esu gan kritiška paslaugų tiekėjams, tačiau renginių vedėją Paulių Markulį drąsiai galiu rekomenduoti!

- Aleksandra ir visas “Bebenčiukų namučių” kolektyvas

Galiu pasidalinti įspūdžiais iš savo sesės 30-ojo jubiliejaus. Teko organizuoti šventę, todėl pradėjau ieškoti vakaro vedėjo su DJ, kad netektų visiems susirinkus tik taureles kilnoti.
Pasirinkau renginių vedėją Paulių Markulį. Sutarėm dėl scenarijaus, aš kažką pasiūliau, jis pasiūlė savo pramogų idėjų. Galutiniame rezultate išėjo puikiausia šventė!!! Tikrai buvo daug žaidimukų, siurprizų ir veiklos svečiams. Nuskambės kaip reklama, bet visi liko patenkinti. Nebuvo jokių graudulingų kalbų ir nuobodžių rymojimų prie stalo. Šventėje buvo ir jaunimas, ir "senimas", tačiau visi dalyvavo kaip priklauso! Patiko tai, kad vakaro vedėjas įsiklausė į mano norus, svečių pageidavimus. Buvo tikrai profesionaliai viskas atlikta ir paruošta, atsivežė savo muzikos aparatūrą, apšvietimą. Po oficialiosios dalies vyko diskoteka. Tarp svečiu buvo viena anglė, tačiau ir ji nebuvo užmiršta. Paulius puikiai kalba angliškai, tai su ja pabendravo, kvietė į žaidimus. Ji išvažiavo labai maloniai nustebusi. :)
Trumpai tariant, rekomenduoju šį renginių vedėją!

- Rasa

Dėkojame Pauliui už linksmą ir nepamirštamą vestuvių vakarą. Kviesdami nežinomą renginių vedėją bijojome nudegti, bet neapsirikome. Pauliaus pramogos išjudino visus. Per šokius, grojo ir mūsų pageidaujamos dainos, šoko visi, net tėveliai. Ačiū tau!

- Linas ir Julija

Sveiki visi, kas dar planuojate savo vestuves. Mūsų vestuvės jau įvyko ir mes pasirinkome vestuvėms renginių vedėją ir DJ. Nei vieną sekundę nesigailėjome ir dabar darytume tą patį. Viskas buvo super!
Mūsų renginį vedė Paulius Markulis, o muzika rūpinosi jo kolega Tomas. Viskas praėjo labai gerai. Ačiū jums už puikų darbą. Manau, bus progų pasinaudoti jūsų paslaugomis dar kartelį. Galit rinktis šį žmogeliuką 100%. ;)

- Giedrė ir Tadas

Aš galėčiau pasiūlyti superinį renginių vedėją su DJ vestuvėms. Paulius Markulis tikrai linksmai ir kokybiškai veda vestuves su netradiciniais žaidimais ir atrakcijom. Mums patiko, kad lengva sutarti ir planuoti šventę su juo. Paulius iš anksto surašo scenarijų pagal jaunųjų norus ir pageidavimus. Po mūsų šventės, likome labai patenkinti. Paulius žino ką, kada ir kaip geriausiai ir linksmiausiai padaryti. Buvo tikrai linksma. Ačiū Pauliui! Tikrai rekomenduoju šį žmogų.

- Justas ir Alina

Savo vestuves nusprendėm atšvęsti laive. Kai atvykom į laivą saulė pradėjo šviesti, nuotaika super, visi svečiai linksmi, vakaro vedėjas nuostabus! Jei dar kas neturite, tikrai rekomenduočiau Paulių Markulį.
Labai esam dėkingi jam už puiku vakarą. Žodžiu, viskas buvo taip kaip mes norėjom ir dar netgi geriau. Net gaila kad taip greitai viskas praėjo, kaip 5 minutės man ta diena... :) Žodžiu, esu labai laiminga!!!

- Lina ir Tadas

Šiandien galiu drąsiai sakyti - Paulius veža!!
Taaaip linksma buvo, kaip jau seniai nėra buvę. Jis ten mums ir už vedėją, ir už vertėją buvo (nes internacionalinės vestuvės). Spirgas toks visus išjudino, nepakartojamai! Išsiskirstėm ne todėl, kad nebebuvo ką veikti, o todėl, kad nebepastovėjom ant kojų – pabaigoje šoko net tie, kurie niekada niekur nešoka. :)
...Aš, pavyzdžiui, paruošiau sąrašą ir diską su dainom, kurias būtinai norėjau tą vakarą girdėti, pagal kokias šokti. Likusį repertuarą palikau pačiam Pauliui su kolega sudėlioti. DJ sugebėjo labai gražiai "įpaišyti" mano dainas su savo grojaraščiu, labai mano skonį atitiko. Iš esmės tai tėra skonio reikalas, muzikantai ar DJ, gyva muzika ar įrašai.
Aš samdžiau renginių vedėją ir DJ ir tikrai nenusivyliau. :)

- Justina

Rekomenduoju. Aukščiausias lygis ir priimtinos kainos! Šaunuolis.

- Kristina Einorytė UAB "Skonis ir kvapas"

Laba diena, Pauliau,
Mano jubiliejaus šventė labai patiko tiek man, tiek svečiams! Visi sužavėti, kad laiką galima praleisti ne tik kilnojant stikliukus :)))) Visiems labai patiko jūsų pramogos :)) Taigi ačiū labai už Jūsų darbą! Tikiuosi, kad dar teks su Jumis susitikti :))
Ačiū ir iki!

- Aurelija

Mes norime jums padėkoti už tai, kad pravedėt tokį nerealų vakarą. Tik patys geriausi atsiliepimai ne tik iš mūsų, bet ir svečių.
Ačiū jums ir didžėjui, kad esat tokia šauni komanda! :)
Dar karta dėkojame jums,

- Giedrė ir Aurimas

Buvo netikėta ir smagu, kad pasirūpinote ne tik programa, bet ir visos patalpos apšvietimu, kas suteikė dar jaukesnę ir šventiškesnę atmosferą. Puikiai išpildyta Pauliaus ir kolegos DJ programa: tiek muzika, tiek užimtumas. Patiko kultūringas bendravimas. :)
Gerų jums darbų ir iki,

- UAB “Lippa Co” komanda